Trumpi sekso patarimai

Jeigu sunku patirti orgazmą

Prieš seksą masturbuokis, tačiau sustok dar iki orgazmo. Kai pradėsi sekso žaidimus su partneriu, bus lengviau pasiekti kulminaciją!

Jeigu niekada neturėjai orgazmo

Masturbuokis!

Sekso metu naudok PC raumenis

Naudodama Pubococcygeus raumenis, suspausk vaikino varpą makštyje. Tai daryk jai įeinant ir išeinant. Pojūčiai ypatingai sustiprės. Abu liksite nustebinti rezutatais, o partneris tikrai norės tai pakartoti!

Nepamirškite krūtų spenelių

Glamonėk sau arba leisk partneriui švelniai kandžioti ir čiulpti tavo krūtų spenelius. Tai ypatingai padės tais atvejais, kai didysis "O" jau visai netoli, tačiau kažko trūksta jam pasiekti!

Išbandyk priešingai nei visada

Paprastai poros seksą pradeda nuo lėtų judesių ir vis greitėja. Išbandykite priešingai -  pradėkite greitai ir aistringai, o artėjant prie orgazmo tempą lėtinkite. Tai jus abu “ves iš proto”!

Sekso metu nešvankiai kalbėkite

Jei dar to nedarėte – pradėkite! Tai sužadins daugiau aistros ir “užsivedimo”!

Naudokitės pagalvėmis

Pagalvės ne tik padės sumažinti įtampą tam tikrose vietose, tačiau atrėmus skirtingas kūno vietas galėsite paįvairinti skverbimosi kampus!

Nepamirškite 69 pozos

Neabejotinai pačios aistringiausios oralinio sekso pozos yra 69. Būtinai išbandykite bent pusę jų!

Parodykite partneriui, kas jums patinka

Esi drovi? Atsikratyk to lovoje! Nebijok masturbuotis prieš partnerį ir parodyti, kas tau labiauisiai patinka!

Bent kartais pamirškite misionieriaus pozą

Taip, tai puiki poza, tačiau yra jų ir daugiau, kurios suveikia dar geriau. Pavyzdžiui moterims pasiekti orgazmą yra lengviau, kai jos viršuje... , o poza šuniuku - ypatingai aistringa vyrams!

Nenuvertinkite marškinėlių

Šiek tiek sudrėkę įprasti balti marškinėliai ar palaidinė partneriui sužadins daug erotinių fantazijų ir sukurs aistringesnę bei seksualesnę atmosferą!

Kartais pamirškite romantiką

Retkarčiais vyrams romantikos būna per daug... jiems norisi nešvankybių!

Padovanokite savo partneriui oralinio seko vakarą

Paskirk bent vieną vakarą pamaloninti savo partnerį vien tik oraliniu seksu. Negali iškentėti taip ilgai? Glamonėk tuo pat metu ir save – jiems tai be proto patinka!

Erzinkite partnerį visą dieną

Nepraleisk progos, kai esate vieni namie, paerzinti savo partnerį seksualiu elgesiu, pavyzdžiui, plauk indus nuoga ar tik su trumpa palaidine arba ateik į lovą pirma ir, jo laukdama, plačiai išskiesk kojas! Partnerį įaudrins toks jūsų drąsumas ir įžūlumas!

Be rankų

Padaryk partneriui oralinį vien tik burna! Jam labai patiks, kai “vairuosi jo daikčiuką” be rankų!

Nebijokite dejuoti

Jeigu esate vieni, nesidrovėkite sekso metu dejuoti ir rėkti! Leiskite išsiveržti aistrai! Visi garsai sukelti malonumo, jums ir jūsų partneriui padės labiau atsipalaiduoti ir pasiekti orgazmą!