Pristatymas

Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo patvirtinimo. Panevėžio mieste prekes galime pristatyti tą pačią dieną (suderinus detales nurodytu telefonu arba el-paštu).

 Pristatymo būdai

Prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogiausią pristatymo būdą:

  • Tiesiai į namus per skubių siuntų tarnybą (prieš atvykdamas kurjeris Jums paskambins ir suderins laiką).
     
  • Registruotu siuntiniu į artimiausią pašto skyrių. Išsiuntę siuntinį Lietuvos Paštu, mes Jus apie tai informuosime el.paštu arba trumpąja SMS žinute ir atsiųsime pašto siuntos numerį. Informaciją apie siuntinį pasitikrinsite www.post.lt įrašę pašto siuntos numerį. Taip sužinosite kada siuntinys bus Jūsų artimiausiame pašto skyriuje. Siuntinį iš pašto reikia atsiimti per 3 darbo dienas. Atsiimant siuntinį reikės pateikti asmens dokumentą.

 Pakuotė

Visos prekės pristatomos neutralioje pakuotėje. Ant jos nėra jokių žymių ar užrašų apie pakuotės turinį. Siuntėju nurodomas juridinis asmuo, todėl nei kurjeris, nei pašto darbuotojai nežinos, kokį siuntinį gavote.

 Kitas gavėjas

Prekių gavėjas nebūtinai turi sutapti su pirkėju. Jeigu norite pradžiuginti savo draugą(-ę) ir nusiųsti jam dovaną, užsakymo lange pasirinkite "naudosiu naują adresą" ir jį įrašykite.

 Pristatymas į užsienį

Siunčiame prekes į daugelį Europos valstybių. Pristatymo kaina į užsienio šalis nustatoma pagal Lietuvos Pašto tarifą (www.post.lt). Europoje vidutiniškai 8-12 Eur. Pristatymo terminas 1-2 savaitės.

 Kaina

Pristatymas Lietuvos teritorijoje per kurjerį - 4 Eur. (Siuntinys į Kuršių Neriją per kurjerį apmokestinamas papildomais 12 Eur.).

Pristatymas registruotu pirmenybiniu paštu Lietuvos teritorijoje - 2 Eur.

Perkant už 60 Eur. ir daugiau, Lietuvos teritorijoje, siunčiant per Lietuvos paštą, pristatymas - NEMOKAMAS.
 

Atkreipkite dėmesį, kad:
-užsisakius prekes penktadienio vakarą, jas anksčiausiai gausite antradienį, nes pašto darbuotojai ir kurjerių tarnybos savaitgaliais, švenčių dienomis nedirba.
-atlikus bankinį pavedimą į kitą banką po 14.30-15.30 val., jis įskaitomas sekančią darbo dieną. Prekės išsiunčiamos po banko pavedimo įskaitymo.
-mieli pirkėjai, švenčių laikotarpiu pašto darbuotojai ir kurjerių tarnybos dirba padidintu krūviu, todėl pristatymo laikas gali pailgėti.