Kunilingas

68-Jai

Tai labai aistringa kunilingo poza, kadangi partneriui atsiveria seksualus bei patogus priėjimas prie partnerės intymios vietelės. Šioje pozoje galimas ne tik kunilingas, bet ir anilingas. Na, o partneriui pasitelkus į pagalbą rankas, partnerė liks nustebinta šios pozos teikiamų malonumų!

 

Vyresnysis liokajus

Ši poza, dėl riboto priėjimo, yra tinkamiausia anilingui. Nepaisant to, partnerio rankos laisvos, todėl jomis galima kompensuoti tai, ko nepavyksta pasiekti lūpomis.

 

Reguliuok pati

Partneris, šiek tiek atsilošęs atgal, sėdi ant grindų, o partnerė stovi priešais. Ši poza itin maloni partnerei, kadangi ji gali pati kontroliuoti kunilingo stiprumą pritūpdama ar pasistiebdama.

 

Ausinės

Tai dar viena poza, kurioje partnerė gali reguliuoti kunilingo stiprumą bei kampą. Šioje pozoje partnerei švelniai priglaudus savo kojas partneriui prie galvos, jo judesiai tampa šiek tiek suvaržyti.

 

Ievos ekstazė

Šioje pozoje partnerei nereikėtų visu svoriu atsisėsti ant partnerio, o tik pritūpti tiek, kad partneriui būtų patogu ją pasiekti. Partnerė gali reguliuoti kunilingo stiprumą bei kampą.

 

Abipusis malonumas

Tai viena iš maloniausių kunilingo pozų, kadangi lengvai prieinamos erogeninės zonos. Partnerės rankos būna laisvos, todėl jomis gali pamaloninti partnerį.

 

Uždraustas vaisius

Partnerei ši poza labai patiks, kadangi kaip ir 68–Jai prieinamos visos maloniausios vietelės, todėl galimas ne tik kunilingas, bet ir anilingas.

 

Pojūčių antplūdis

Ši poza iš partnerio pareikalaus stiprių kojų bei nugaros. Partnerio judesiai nėra labai suvaržyti, todėl darant kunilingą galimos glamonės rankomis.

 

Bučiuoti vėliavos stiebą

Partnerė atsigula ant šono ir vieną koją ištiesia į viršų prilaikydama ją ranka. Partneriui atsivers puikus priėjimas su nevaržoma judesių laisve kunilingui, anilingui bei stimuliavimui ranka.

 

Dangiškas pyragas

Iš partnerės ši poza pareikalaus ypatingo lankstumo. Šioje labai aistringoje pozoje partneris turės puikų priėjimą kunilingui, anilingui bei stimuliavimui ranka.

 

Jojimas į Šiaurę

Šioje pozoje partnerė turės daug laisvės kontroliuoti ne tik kunilingo stiprumą, bet ir kampą. Tai daryti bus labai patogu judant į priekį ir atgal. Poza nereikalauja fizinės jėgos bei patogi abiems partneriams.

 

Jojimas į Pietus

Jeigu patiko Jojimo į Šiaurę poza, tai ši tikrai nenuvils. Šioje pozoje partnerė galės kontroliuoti ne tik kunilingo, bet ir anilingo stiprumą bei kampą judinant klubus pirmyn ir atgal.

 

Išsiskleidęs erelis

Ši poza pasižymi ypatingu komfortu. Partneris turės puikų priėjimą kuniligui bei stimuliavimui rankomis.

 

Šalikas

Tai labai panaši poza į Išsiskleidusio erelio, tik šiuo atveju partnerė apsiveja kojomis partnerį kaip parodyta paveikslėlyje. Šioje pozoje partnerio judesiai tampa labiau suvaržyti, tačiau partnerė kojomis gali bent kažkiek reguliuoti kunilingo stiprumą.

 

Jo iniciatyva

Šioje pozoje partnerė atrodys ypatingai seksualiai, o partneris turės puikų priėjimą kunilingui bei stimuliacijai rankomis. Jei partnerei patinka reguliuoti kunilingo stiprumą bei kampą, tuomet ji tai gali daryti kilnodama atremtomis rankomis apatinę kūno dalį.

 

Po lizdeliu

Partnerei patinka būti viršuje ir viską kontroliuoti? Šioje pozoje ji gaus visišką kontrolę. Laisvomis rankomis gali glamonėti save arba partnerio galvą.

 

Po gaubtu

Ši poza labai populiari, todėl abejojame, ar bus tokių, kurie jos nebandę. Partnerė joje atrodys labai seksualiai, o partneris turės puikų priėjimą kunilingui, anilingui bei stimuliavimui ranka.

 

Po kriaukle

Ši poza labai panaši į Ievos ekstazę, tačiau partnerė atsisukus į partnerį, todėl turi daugiau laisvės. Partneriui pasitengus galimas ne tik kunilingas, bet ir anilingas bei stimuliavimas ranka.