Feliacija

Feliacija stovint

Tai neabejotinai viena iš populiariausių feliacijos pozų. Kodėl? Todėl, kad ji nereikalauja ypatingo pasiruošimo, yra labai patogi ir, jeigu esate apimti aistros, galite ja mėgautis praktiškai bet kur. Partnerės judesiai nesuvaržyti, todėl nepamirškite rankomis arba lūpomis glamonėti partnerio kapšelio bei išangės, kadangi šios vietos ypatingai jautrios ir suteiks daug malonumo.
 

 

Kino teatre

Tai labai patogi poza, kadangi gali būti atlikta bet kur, jei partneriai sėdi vienas šalia kito. Pasitelkite savo fantaziją ir ši poza jums kaskart bus vis įdomesnė.
 

 

Tiesiai į burną

Labai aistringa poza, todėl drąsiems partneriams ji tikrai patiks. Partneriams ypač patinka tos pozos, kurios būtų lyg scenos iš porno filmų, o panašesnės tikrai nerasite!
 

 

Žaidimai tęsiasi

Ši poza labai populiari, partneris gali patogiai įsitaisęs stebėti ir mėgautis teikiamais malonumais.
 

 

Atrama galvai

Šioje pozoje partnerė turės puikų priėjimą prie partnerio intymių vietelių ir galės patogiai įsitaisyti, padėdama savo galvą jam ant kojos. Tokioje pozoje nesijaus jokio nuovargio kaklo srityje, todėl galėsite mėgautis feliacija.
 

 

Džeko kūjis

Ši poza, dėl neįprasto feliacijos kampo, suteikia naujų pojūčių partneriui. Joje partnerė turės priėjimą ne tik feliacijai, bet ir anilingui, todėl tai dar maloniau.
 

 

Oralinė terapija

Partnerė turėtų nepraleisti progos nustebinti partnerį, kai jis yra pavargęs, kadangi ši poza labai patogi ir atpalaiduojanti. Šioje pozoje jo daikčiukas į burną patenka šonu, todėl nauji pojūčiai garantuoti!
 

 

Pro rakto skylutę

Šioje pozoje partneris gali reguliuoti feliacijos kampą bei judesių dažnumą. Patogi poza abiems partneriams.
 

 

Santechnikas

Ši poza puikiai tiks kai partneris norės kontroliuoti feliacijos gylį, kampą bei judesių dažnumą. Partnerei būtų patogiau, jeigu po galva pasidėtų pagalvę.
 

 

Gyvačių kerėtojas

Ši poza iš pirmo žvilgsnio atrodo pakankamai sudėtingai, tačiau po keleto treniruočių turėtų pavykti visiems. Ši feliacijos poza atskleis partneriui seksualų vaizdelį į partnerės genetalijas.
 

 

Pietų ekspozicija

Šioje pozoje, kaip niekur kitur, partnerei atsiveria puikus priėjimas ne tik feliacijai, bet ir anilingui su nevaržoma judesių laisve. Tai labai maloni ir patogi poza.
 

 

Jos iniciatyva

Tai tokia pati poza kaip ir Jo iniciatyva, tačiau iniciatyvos imasi partnerė. Šioje pozoje partneriams patiks stebėti, kaip juos aistringai ir seksualiai pamalonina.
 

 

Throat Swab

Tai neabejotinai partneriams viena iš maloniausių ir trokštamiausių feliacijos pozų. Jam suteikiama visa judesių kontrolė: galima reguliuoti feliacijos gylį, kampą bei judesių dažnumą.
 

 

68-jam

Tai tokia pati poza kaip ir 68-Jai, tik šiuo atveju partneris viršuje. Ji nėra labai populiari, kadangi partnerėms būna per sunku išlaikyti visu svoriu užgulusį partnerį. Negana to, šioje pozoje jos judesiai bus suvaržyti, todėl atliekama feliacija ar anilingas nesuteiks ypatingų pojūčių.
 

 

Įprastinė

Tai neabejotinai viena iš populiariausių feliacijos pozų. Galbūt taip yra dėl jos paprastumo, o gal dėl drąsos stokos išbandyti kitas. Šeip ar taip, ši poza verta dėmesio ne tik dėl nevaržomos partnerės judesių laisvės, bet ir dėl puikios galimybės stebėti ją aistringai ir seksualiai glamonėjančią partnerio daikčiuką.