Drugio pozos

Drugelis

Tai pagrindinė Drugio tipo poza. Ji labai patogi ir aistringa, todėl viena iš populiariausių. Partnerė atsigula ant lovos krašto taip, kad kojomis liestų žemę, o partneris atsiklaupęs įsitaiso tarp jų. Abiejų rankos laisvos, todėl galima stimuliuoti ir jomis.
 

 

Arka

Tai nesudėtinga, bet labai maloni poza, kadangi stimuliuojamas partnerės G-taškas. Partnerio rankos laisvos, todėl rekomenduojame jas tinkamai panaudoti.
 

 

Tiltelis

Ši poza labai panaši į Arkos pozą, tačiau partnerė kūną pakelia ne alkūnėmis, o ištiestomis rankomis, todėl tai šiek tiek sudėtingiau.
 

 

Lopšys

Ši poza panaši į Tiltelio, tačiau šiek tiek lengvesnė, nes partnerė atsiremia į partnerį. Neįprasto skverbimosi kampo dėka, partnerei gali būti stimuliuojamas G-taškas.
 

 

Kryžmai

Partnerė guli misionieriaus pozoje, o partneris šonu po jos sulenktomis kojomis. Mylintis tokioje pozoje sumažėja lietimosi paviršius bei pasikeičia skverbimosi kampas, todėl jis tampa daug juntamesnis ir jautresnis. Poza maloni ir patogi.
 

 

Gilus įsiskverbimas

Ši sekso poza labai panaši į Drugelio, tačiau partnerės kojos suglaustos ir iškeltos į viršų. Partneriai turintys didesnes nei vidutines varpas, turėtų būti labai atsargūs, kadangi partnerei gali tapti nemalonu ar net skausminga.
 

 

Gili lazdelė

Poza labai patogi ir atstringa. Šioje pozoje partneris galės įsiskverbti itin giliai.
 

 

Nusileidimo takas

Tai dar viena poza, leidžianti partneriui įsiskverbti itin giliai. Ji pareikalaus šiek tiek daugiau jėgų iš partnerio.
 

 

Pakilimo takas

Šioje pozoje partnerės kojos gali būti sulenktos ir praskėstos, padėtos jam ant pečių arba atremtos partneriui į krūtinę. Neįprastas skverbimosi kampas suteiks malonių pojūčių.
 

 

Sklandytuvas

Ši poza pareikalaus lankstumo iš partnerės. Partnerė turėtų atsigulti šonu ir iškelti koją į viršų. Partneris turės puikų priėjimą, o neįprastas įsiskverbimo kampas suteiks naujų pojūčių.
 

 

Veidrodinis malonumas

Patogi poza, kuri nepareikalaus iš jūsų daug jėgų. Poza aistringa, todėl išbandyti ją tikrai verta.
 

 

Pirato rojus

Šioje pozoje Jūs turėsite nevaržomą judesių laisvę. Kiekvieną kartą pasitelkus fantazijos, ši sekso poza nenusibos niekada!
 

 

Sraigtas

Ši poza jums suteiks nemažai judėjimo laisvės ir nepareikalaus daug jėgų. Tai neabejotinai viena iš seksualiausių ir maloniausių pozų, todėl būtinai ją išbandykite.