69 sekso pozos

Standartinė 69

Standartinė 69 poza laikoma viena iš geriausių oralinio sekso pozų, kadangi leidžia pamaloninti vienas kitą tuo pačiu metu bei mėgautis nevaržoma judesių laisve. Todėl, pasitelkus į pagalbą rankas, papildomi pojūčiai neabejotini!

 

69 atvirkščiai

Jeigu ūgių skirtumai netrukdo, tai puikus būdas pakeisti Standartinę 69 pozą. Partneriui viršuje suteikiama didesnė judesių laisvė, tačiau partnerei judesiai tampa labiau suvaržyti. Tai dažniausiai jaučiama tuomet, kai partnerio „pasididžiavimas“ didesnis nei vidutinis.

 

69 klupint

Tai daugiau jėgų iš partnerio reikalaujanti poza. Norint lengviau atsistoti į šią pozą, partneris turėtų priklaupti šalia lovos, kuri būtų ne žemiau nei jo juosmuo.

 

69 šonu

Ši poza yra tokia pati kaip ir Standartinė 69, tačiau abu partneriai guli ant šono vienas priešais kitą. Daugeliui ši poza patogesnė, kadangi ne taip pavargsta kaklas bei abiems parteriams suteikiama daugiau laisvės.

 

69 sėdint

Ši poza, kaip ir 69-klupint, pareikalaus daugiau partnerio jėgos ir atsargumo. Ją lengviau atlikti sėdint kėdėje su aukštu atlošu. Ši poza nenustebins jūsų naujais pojūčiais, tačiau suteiks jums šiek tiek įvairovės.

 

69 stovint

Šią pozą bandykite tik tada, kai jau esate ne kartą bandę pozas 69 sėdint ir 69 klupint. Ji, kaip ir pastarosios dvi, nenustebins jūsų naujais pojūčiais, tačiau suteiks įvairumo bei ekstremalumo.

 

Face off

Ši poza, nors ir atrodo sudėtinga ir reikalaujanti daug jėgų, yra pakankamai lengva ir maloni. Partneris atsisėda apačioje ištiesęs kojas, o partnerė atsistoja priešais jį nusisukusi. Tuomet ji susilenkia per juosmenį ir atsiremia rankomis į grindis. Rankas lenkia tol, kol pasiekia partnerio pasididžiavimą.

 

Auksiniai vartai

Ši 69 poza yra viena iš sudėtingiausių ir reikalauja iš partnerės ypatingo lankstumo. Šiai pozai pasiruošti partnerė atsistoja į tiltelio pozą, o partneris palenda po ja. Tuomet partnerė truputį priklaupia ant kelių ir išsilenkusi siekia partnerio pasididžiavimo.

 

Joga

Jogos ar gimnastikos gerbėjai atras tai kaip iššūkį meilės žaidimuose. Šis poza ne tik ekstremali, bet ir labai naudinga organizmui. Paremta klasikinės jogos pratimu ši poza padeda giliau kvėpuoti, pagerinti kraujo apytaką bei nuimti stresą apatinėje nugaros dalyje. Partnerė tarp jo šlaunų pasideda mažą pagalvėlę, patogiai įsitaisiųsi galvą ant jos ir rankomis atsirėmus į žemę, laiko pusiausvyrą ir po truputį tiesia kojas į šonus.